Licoměrnost ve sněmovně i na Hradu

To je neuvěřitelné! Ale co říkám neuvěřitelné, to je přímo podlé, co podnikají poslanci levice při současném projednávání ve sněmovně. Místo aby poslušně zvedali ruce při přijímání zákonů, které celou zátěž z úbytku financí ukládají na ramena střední a nižší třídy, oni si dovolí s takovýmto uspořádáním nesouhlasit, oni si dokonce dovolí obstruovat. Místo aby ve sněmovně pracovali (rozuměj vzpažovali a tiskli tlačítka, jak se od nich vyžaduje), oni proti takovémuto požadavku cosi blekotají střídají se u řečnického pultu jako svatí na orlojí a prostě ZDRŽUJÍ. Místo aby pracovali, mluví nesmysly, protestuje na obrazovce ČT s uboze zahraným moralistním odsudkem v hlase ministr Kalousek, jako kdyby mu už z paměti vyšumělo, že on sám před pár týdny v parlamentu víc než obstruoval, že do něj (jako protest proti Bátorovi), dokonce vůbec nechodil.
Ale není v téhle do nebe volající licoměrnosti sám. Proti postupu levice při současném dění ve sněmovně se opřel i náš prezident. Je to prý smutné a tragické, co se tam děje, chybí už prý jen docela málo k tomu, aby sociální demokracii přestal považovat za státoprávní stranu. To když občanští demokaté vloni obstruovali ve sněmovně takovým způsobem, že se nerpzpakovali číst u řečnického pultu pohádky, bylo podle něj zřejmě v pořádku. Ale tyhlety řeči sociálních demokratů, nevím, opravdu nevím ...
Charakter a fair play jsou dvě věci, které současné naší pravici chybí víc, než je demokracii zdrávo. A lidé to vidí, cítí a slyší, a blíží se čas, kdy našim nestoudným licoměrníkům a pokrytcům vystaví svůj účet.